Společnost Saidtools se specializuje na výrobu brusných nástrojů, jako jsou brusné kotouče, brousky, a speciální brusné nástroje s nejvyšší kvalitou diamantu a borazonu (CBN) Sídlo a výrobní závod se nachází v italském městě Isola Vicentina v severní části Itálie. Od založení společnosti Saidtools se firma specializuje na výrobu nástrojů pro různé oblasti průmyslu:

Mechanický:

  • Automotive
  • Aerospace
  • Tooling
  • Sklářský
  • Keramický a přírodni kámen
  • Stavebnictví

Produkty Saidtools jsou vhodné pro všechny brusné operace (řezání, broušení, leštění, broušení na kulato a plocho). K uspokojení potřeb našich současných i budoucích zákazníků se společnost Saidtools zaměřuje na neustálý vývoj a zlepšování všech našich produktů prostřednictvím nových pojiv a specifikaci. Investujeme od 5 do 8% ročního marketingového obratu do vývoje nových technologií. SAID TOOLS  udělal moc výzkumu v oblasti nanotechnologií, proto je může využívat pro výrobu DIA a CBN nástroji. Inovativní řešení vysoce konkurenčních podmínek vztahu kvality životnosti a ceny, pomohly zvýšit a upevnit spolupráci s našimi zákazníky.

POJIVA:
Druh pojiva Pojivo Schopnost pro
sběr přídavku
Tepelná
odolnost
Životnost Označení
Saidtools
pryskyřice termosetická pryskyřice vysoká nízká průměrná R1-R999
hybridní kov vysoká průměrná vysoká MX1-MX999
kovové kov nízká vysoká velmi vysoká M1-M999
galvanické kov vysoká vysoká průměrná E1-E999
keramickée sklo velmi vysoká velmi vysoká průměrná V1-V999

KONTAKT

Matteo Randelli
Oficiální zástupce

Polsko, Česka republika , Slovensko

+48 602 132 879

+48 33 821 59 77

matteo.randelli@gmail.com

Michał Wnęk
Obchodní zástupce-Technický poradce 

Česka republika , Slovensko

+48 692 193 252

+48 33 821 59 77

michal.abrasives@gmail.com

O nas

Jsme oficiální zástupci společností, které nabízejí kompletní sortiment brusných nástrojů. Naše kancelář se nachází v blízkosti hranic s Českou republikou a Slovenskem, ve městě Bielsko-Biała a polsky Cieszyn.

Doporučujeme Vám obrátit se na nás. Komunikujeme v několika jazycích: polsky, česky, slovensky, italsky a anglicky. Poskytneme Vám informace o našich produktech, cenách a podmínkách spolupráce. Rádi navštívíme Vaší firmu a díky dlouholeté zkušenosti pro Vás můžeme nalézt to nejlepší řešení pro každou brusnou operaci. Jsme zde, abychom vám pomohli ke zlepšení výrobních procesů a snížení výrobních nákladů.